“Güncel Teranostik Uygulamalar: Nöroendokrin Tümörler Prostat Kanseri” Semineri Düzenlendi
16 Ekim 2020

  • DSC_3722.JPG
  • DSC_3723.JPG
  • DSC_3726.JPG
  • DSC_3728.JPG

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Levent Kabasakal tarafından Güncel Teranostik Uygulamalar:  Nöroendokrin Tümörler Prostat Kanseri” Semineri düzenlendi

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nükleer Tıp Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Erkan Ozbay “Ülkemizde Nükleer Tıp  alanında pek çok konuda Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öncelik etmiştir. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Levent Kabasakal tanı ve tedaviyle ilgili bizi bu konuda bilgilendirecek.  Prof. Dr. Kabasakal sosyal mesafaye dikkat ederek düzenlediğimiz bu bilimsel toplantıya katılarak bize destek verdi.Bu toplantının icra edilmesinde katkısı bulunan başta hastane idaremiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum “dedi.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Levent Kabasakal, gerçekleştirdiği “Güncel Teranostik Uygulamalar:  Nöroendokrin Tümörler Prostat Kanseri” başlıklı sunumda nükleer tıp alanındaki gelişmeleri, tanı ve tedaviyle ilgili güncel bilgileri paylaşarak, organize ettikleri toplantı için Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimine ve  Nükleer Tıp Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Erkan Ozbay’a teşekkür etti.