Hastanemiz 2021 Değerlendirme -2022 Planlama Toplantıları Başladı
25 Ocak 2022

  • 1.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 2.png


Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekimimiz Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu tarafından her yıl  düzenli olarak yılın belirli periyotlarında gerçekleştirilen değerlendirme ve planlama toplantıları başladı.

 

2022 yılının ilk toplantısı, hastane Eğitim ve İdari sorumluları, Sorumlu Hekimler ve Birim Sorumlularına yönelik  olarak Zoom üzerinden gerçekleştirildi. 

 

Toplantıda,  geçtiğimiz yılda da çalışmaların odağında olan pandemi yönetimi  hakkında bilgilendirme yapılarak, bu süreçte gösterilen  fedakarlık, sabır ve anlayış için teşekkür edildi.  Hastanemizde gerçekleştirilen aşı çalışmaları ve aşılamalar hakkında bilgi verildi.  Hastanede  MHRS ve E-Reçete çalışmalarında gösterilen çabalar için teşekkür edildi. 

 

Hastanemizin bir üniversite hastanesi olması dolayısıyla yapılan akademik çalışmalar ve hizmet içi eğitimlere değinildi.    Geçtiğimiz yıl yapılan ve devam eden revizyonlar hakkında bilgi verildi. Belediye tarafından başlatılan ve   yapımı devam yol ve otopark çalışması hakkında bilgi paylaşıldı.   Yapılanması devam eden şehir hastanesi hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tıp Fakültesi Dekanlığı’na da alan tahsis edilen Tepecik Onkoloji Birimi’ndeki  çalışmalar paylaşıldı. Hasta ve çalışan memnuniyet oranları ve hastanenin finansal durumu  konusunda bilgilendirme yapıldı. 

 

2022 yılı planlamalarının da aktarıldığı toplantının sonunda,  katılım gösterenlerin görüş, öneri ve değerlendirmeleri alındı.