3’üncü Anjiyo Ünitesi Açılıyor
28 Ekim 2019

  • DSC_4910.JPG
  • DSC_4913.JPG
  • DSC_4912.JPG
  • DSC_4911.JPG

 
İzmir ve çevre illere yoğun ve kapsamlı  kardiyoloji hizmeti veren Tepecik Eğitim ve  Araştırma Hastanesi’nde 3’üncü anjiyo ünitesi kuruldu. 

Geçtiğimiz yıl açılan merkez anjiyo ünitesinin ardından  üçüncü anjiyo ünitesi de Kardiyoloji Kliniği içerisine kuruldu. Tepecik Hastanesi  Kardiyoloji Kliniği’nin İzmir ve çevresinde en çok invaziv girişim yapan merkezlerden biri olduğunu ifade eden   Kardiyoloji Kliniği Eğitim Sorumlusu Doç. Dr. Öner Özdağan  “Kliniğimiz çok sayıda hasta sevki alıyor. Tek anjiyo cihazı  zaman zaman yeterli olamayabiliyordu. Klinik içerisine ikinci anjiyo cihazının kurulmasının  hem klinik açısından hem de hastalarımız, hastanemiz ve genel olarak İzmir ve çevresi  açısından faydalı olacağını düşünüyoruz. Cihazın hizmete girmesiyle hem çeşitli ve özelikli vakaları, hem de sayısal olarak daha çok vakayı karşılayabileceğiz” dedi.

Hastane Başhekimimiz  Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu’da İzmir’in en büyük hastanelerinden biri olan Tepecik Hastanesi’nde yapılan çalışmalar ve düzenlemeler ile hizmet kalitesinin ve verimliliğin her geçen gün arttığını belirterek, kurulan üçüncü anjiyo ünitesi ile 7/24 anjiyo hizmeti veren  kardiyoloji kliniğinin alt yapısının daha da güçlenerek İzmir ve çevresine hizmet vermeye devam  edeceğini ifade etti.