Hastanemizde 14 Mart Tıp Bayramı Etkinliği Düzenlendi
14 Mart 2024

Hastanemizde 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği düzenlendi.
Dr. Nejat AKSU konferans salonunda gerçekleştirilen kutlama etkinliğine, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Eşref OKUNAKOL, Personel Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Süleyman MERTOĞLU, hastane idarecilerimiz ve çalışanlar katıldı.
Törende konuşma yapan Başhekim Yardımcımız Op. Dr. Nurcan GÜLTER’e tüm hekimleri temsilen Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Eşref OKUNAKOL tarafından çiçek takdim edilerek başta hekimler olmak üzere tüm sağlık çalışanların 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı. Hizmet Başkanları ve Başhekim Yardımcılarımız tarafından 2023 yılında hastanemizde profesör ve doçent unvanı alan hekimlerimiz tebrik edilerek, akademik başarı belgesi takdim edildi. Kliniklerin eğitim ve idari sorumluları ile sorumlu hekimlere ise özverili hizmetleri ve İzmir Şehir Hastanesi’nin açılış sürecindeki katkılarından dolayı teşekkür belgesi verildi.
Sağlık Çalışanları Kültür ve Sanat Derneği Türk Halk Müziği Korosu’nun müzik dinletisi gerçekleştirdiği etkinliğin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.