Bölüm Uyum ve Birim Eğitim Sorumlu Listesi
07 Nisan 2022

 

 HEKİM    

BİRİM

BİRİM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU

TEPECİK MERKEZ ERİŞKİN

Acil Tıp Kliniği

Doç. Dr. Tanzer Korkmaz

Anestezi Yoğun Bakım

Uz. Dr. Taner Çalışkan

Dahiliye Kliniği

Başasistan Uz. Dr. Ali Turhan

Dahiliye Yoğun Bakım

Uz. Dr. Mehmet Alper Yılmaz

Dahiliye Yandal Kliniği

Doç. Dr. Mehmet Tanrısev

Genel Cerrahi Kliniği

Op. Dr. Tayfun Kaya

Cerrahi Yoğun Bakım

Op.Dr. Hüseyin Esin

Cerrahi Endoskopi Ünitesi

Op. Dr. Levent Uğurlu

Nöroloji Kliniği

Doç. Dr. Demet Funda Baş

Nöroloji Yoğun Bakım

Doç. Dr. Demet Funda Baş

Kardiyoloji 

Başasistan Uz. Dr. Cenk Ekmekci

Koroner Yoğun Bakım 

Başasistan Uz. Dr. Cenk Ekmekçi

Beyin Cerrahisi Kliniği

Doç. Dr. Mahmut Çamlar

Beyin Cerrahi Yoğun Bakım

Doç. Dr. Mahmut Çamlar

Kalp Damar Cerrahi 

Op. Dr. Soysal Turhan

Kalp Damar Cerrahi Yoğun Bakım 

Op. Dr. Soysal Turhan

1. Ortopedi Kliniği

Doç. Dr. Levent Karapınar 

2. Ortopedi Kliniği

Doç. Dr. Ali Reisoğlu

Göz Kliniği

Uz. Dr. Hakan Öztürk

KBB Kliniği

Doç. Dr. Murat Gümüşsoy

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik 
Mikrobiyoloji Kliniği

Uz. Dr. Pelin Adar

Üroloji Kliniği

Doç. Dr. Erdem Kısa

BİRİM

BİRİM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU

Gastroenteroloji Kliniği

Doç. Dr. Ömer Burçak Binicier

Gastroenteroloji Kliniği Endoskopi Ünitesi

Doç. Dr. Gözde Derviş Hakim

Organ Nakli

Op. Dr. Emre Turgut

Ameliyathane

Doç. Dr. Levent Karapınar

Gün Hastanesi

Doç. Dr. Ali Turgut

Sterilizasyon Ünitesi

Op. Dr. Göksever Akpınar

Evde Sağlık Birimi

Doç. Dr. Yusuf Adnan Güçlü

Doku Tipleme Laboratuarı

Uz. Dr. Rasime Derya Güleç

Biyokimya Laboratuarı

Uz. Dr. Elif Merve Girgin

Mikrobiyoloji Laboratuarı

Uz. Dr. Duygu Tekin

Patoloji Laboratuarı

Uz. Dr. Neslihan Güney

Transfüzyon Merkezi

Dr. Fatma Liv

Radyoloji

Başasistan Uz. Dr. Mehmet Bozkurt

Girişimsel Radyoloji

Uz. Dr. Ahmet Ergin Çapar

Acil Laboratuarı

Uz.Dr. Erkin Bozdemir

Hematoloji

Prof. Dr. Cengiz Ceylan

Algoloji 

Uz. Dr. Oktay Faysal Tertemiz

Kemoterapi Ünitesi

Doç. Dr. Olçun Ümit Ünal

Anestezi ve Reanimasyon Kliniği

Uz. Dr. Pelin Uzun Sarıtaş

Derlenme Ünitesi

Uz. Dr. Pelin Uzun Sarıtaş

TEPECİK MERKEZ ÇOCUK

Çocuk Acil Servis

Doç. Dr. Emel Berksoy

Çocuk Cerrahisi Kliniği

Doç. Dr. Mustafa Onur Öztan

BİRİM

BİRİM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU

Çocuk Cerrahi Yoğun Bakım

Doç. Dr. Mustafa Onur Öztan

Çocuk Yandal Kliniği

Doç. Dr. Maşallah Baran

Süt Çocuğu Kliniği

Başasistan Uz. Dr. Özlem Üzüm

Büyük Çocuk Kliniği

Başasistan Uz. Dr. Gülberat İnci

Çocuk Onkoloji Kliniği

Uz. Dr. Haldun Öniz

Yenidoğan Yoğun Bakım

Doç. Dr. Defne Engür

KADIN DOĞUM KLİNİĞİ

Kadın Doğum Kliniği Acil Servis 

Op. Dr. Yaşam Kemal Akpak

Kadın Doğum Kliniği Poliklinik

Op. Dr. Yaşam Kemal Akpak

Kadın Doğum Kliniği Postop Ünitesi

Op. Dr. İbrahim Uyar

Kadın Doğum Kliniği Ameliyathane

Doç. Dr. Adnan Budak,  Başasistan Op. Dr. Alper İleri

Kadın Doğum Kliniği Küçük Müdahale

Başasistan Op.Dr. Azra Arıcı Yurtkul

1.Kadın Doğum Kliniği 

Doç. Dr. İbrahim Egemen Ertaş

2.Kadın Doğum Kliniği

Başasistan Op. Dr. Alper İleri

4.Kadın Doğum Kliniği

Op. Dr. Tayfun Vural

Perinatoloji Kliniği

Doç. Dr. Halil Gürsoy Pala

Doğumhane

Başasistan Op. Dr. Alper İleri,  Doç. Dr. Adnan Budak  

Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi

Doç. Dr. Ahmet Demir

Kadın Doğum Kliniği Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi 

Uz. Sümer Sütçüoğlu

TEPECİK ONKOLOJİ

Çocuk Yoğun Bakım

Prof. Dr. Ayşe Berna Anıl 

Tepecik Onkoloji Ameliyathane

Doç. Dr. Emrah Töz

Nükleer Tıp Kliniği

Uz. Dr. Mücalp Alpay

BİRİM

BİRİM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU

Tepecik Onkoloji Onkoloji Palyatif Birimi

Doç. Dr. Umut Gök Balcı

Tepecik Onkoloji Anestezi Palyatif Birimi

Uz. Dr. Uğur Uzun

Tepecik Onkoloji Dahiliye Kliniği

Doç. Dr. Olçun Ümit Ünal

Tepecik Onkoloji Post-op Ünitesi

Uz. Dr. Uğur Uzun

Tepecik Onkoloji Jinekolojik OnkolojiKliniği

Doç. Dr. İbrahim Gülhan

Tepecik Onkoloji Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesi

Başasistan Uz. Dr. Sibel Demiral Sezer

Fizik Tedavi

Uz. Dr. Pınar Yıldırım

Tepecik Onkoloji Patoloji Laboratuvarı 

Uz. Dr. Tuğba Karadeniz

Hemodiyaliz Ünitesi

Dr. Cem Taşoğlu

Evde Sağlık Birimi

Doç. Dr. Yasemin Kılıç Öztürk

Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi Laboratuvarı

Uz. Dr. Özge Özer Kaya

SEMT POLİKLİNİKLERİ

ÇEMATEM

Uz.Dr. Enis Sargın

Çamdibi Poliklinikler

Uz. Dr. Lütfü Mutlu 

ÇİDEM

Yrd. Doç. Dr. Gonca Özyurt

TRSM

Uz. Dr. Nuryıl Yılmaz

Karşıyaka Semt Polikliniği

Op. Dr. Avni Şamlı

27 Nolu Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

Prof. Dr. Haluk Mergen

19 Nolu Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

Doç. Dr. Haluk Mergen



  HEMŞİRE-EBE 

 BİRİM

BÖLÜM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU (HEMŞİRE-EBE)

Acil Tıp Kliniği

Sorumlu Hemşire Yıldız Gündoğdu

Çocuk Acil Servis

Sorumlu  Hemşire  Şengül Soyan

Kadın Doğum Kliniği Acil Servis 

Sorumlu Hemşire Gülay Yıldız

Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Fadime Armağan

KVC Yoğun Bakım  Ünitesi

Sorumlu Hemşire Yasemin Hodul

Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire  Ganimet Sinem Kaya

Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Burcu Baysan

Nöroloji Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Nilgün Özel

Koroner Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Gamze İskenderoğlu

Koroner Anjio Ünitesi Ünitesi

Sorumlu Hemşire Senem Özsel

Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Fadime Kaçar

Kadın Doğum Kliniği Post-op

Sorumlu Hemşire  Saadet Değirmenli

Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Cansel Dağlı

Cerrahi Postop Yoğunbakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Ayşe Öz

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Türkan Boztepe Tonbul

Kadın Doğum Kliniği Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire  Seda Küçükoğlu

Yenidoğan Cerrahi Yoğun Bakım

Sorumlu Hemşire Canan Köroğlu

Merkez Ameliyathane

Sorumlu Hemşire Gülcan Deliavcı

Kadın Doğum Kliniği Ameliyathane

Sorumlu Hemşire Nergin Akdeniz

Merkezi  Sterilizasyon  Ünitesi

Sorumlu Hemşire Ruken Öztürk

Kadın Doğum Kliniği Küçük Müdahale

Hemşire Selda Yetkin

Gün Hastanesi

Sorumlu Hemşire Füsun Aydın

BİRİM

BÖLÜM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU (HEMŞİRE-EBE)

Kadın Doğum Kliniği Poliklinik

Sorumlu Hemşire Gülay Yıldız

Genel Dahiliye Kliniği

Sorumlu Hemşire Ecmel Doğan 

Dahiliye Yandal Kliniği

Sorumlu Hemşire Seryan Karabulut

Gastroenteroloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Aycan Erduran

1. Ortopedi Kliniği

Sorumlu Hemşire Nermin Çetin

2. Ortopedi Kliniği

Sorumlu Hemşire Özgül Saydam

Üroloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Tufan Can

Beyin Cerrahisi Kliniği

Sorumlu Hemşire  Ebru Taşdemir

3.Genel Cerrahi Kliniği

Sorumlu Hemşire Şükran Yiğen

2.Genel Cerrahi Kliniği

Sorumlu Hemşire Gülçiçek Mete

1.Genel Cerrahi Kliniği

Sorumlu Hemşire Nur Sağlam

Nöroloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Nazan Kaçmaz

KBB Kliniği

Sorumlu Hemşire  Tuğçe Akgün

Göz Kliniği

Sorumlu Hemşire Nurcan İğde

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik 
Mikrobiyoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire  Tülay Karakurt

Kardiyoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Ebru Ege Özler

Çocuk Yandal Kliniği

Sorumlu Hemşire Gülsüm Güder

Süt Çocuğu Kliniği

Sorumlu Hemşire Menekşe Kınay Arıcan

Çocuk Cerrahisi Kliniği

Sorumlu Hemşire  Esra Vurgun

Çocuk Onkoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Nurcan Erol

Çocuk Hemodiyaliz

Sorumlu Hemşire Sevginar Şentürk

Doğumhane

Sorumlu Ebe Fatma Bayraktaroğlu

1.Kadın Doğum Kliniği

Sorumlu Hemşire Tuğba Özkardeş

2.Kadın Doğum Kliniği 

Sorumlu Hemşire Ümmühan Akbulut

BİRİM

BÖLÜM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU (HEMŞİRE-EBE)

4.Kadın Doğum Kliniği

Sorumlu Hemşire Dilek Pınar

Perinatoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire  Güler Akça

Kalp Damar Cerrahi Kliniği

Sorumlu Hemşire Hülya Gayır

Organ Nakli

Sorumlu Hemşire Aysun Oruç

Hemodiyaliz Ünitesi

Sorumlu Hemşire Gülçin Aydoğan

Endoskopi Ünitesi

Sorumlu Hemşire Aycan Erduran

Cerrahi Endoskopi Ünitesi

Sorumlu Hemşire Seyhan İlgör

Kemoterapi Ünitesi

Sorumlu Hemşire Saadet Gökduman

Enfeksiyon Kontrol Komitesi 

Sorumlu Hemşire Nevriye Sezgin

Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi

Sorumlu Hemşire Hamide Öksüz

Organ Nakli Koordinatörü

Hemşire İmren Yıldırım

Evde Sağlık Birimi

Sorumlu Hemşire Gönül Ercan

Gebe Okulu+ Emzirme Danışma Polikliniği

Sorumlu Ebe Mehtap Er

112 Acil Yardım İstasyonu

Sorumlu Acil Tıp Teknisyeni  Ali Kantar

Nütrisyon Birimi

Sorumlu Hemşire Arife Kızıltaş

Tepecik Onkoloji Palyatif Servisi

Sorumlu Hemşire Kadriye Dura Turan

Tepecik Onkoloji Sterilizasyon Ünitesi

Sorumlu Hemşire Nurten Murat

Tepecik Onkoloji Anestezi Palyatif Servisi

Sorumlu Hemşire Sevda Kökçe

Tepecik Onkoloji Dahiliye Servisi

Sorumlu Hemşire Enise Ün Uyar

Tepecik Onkoloji Cerrahi Servisi

Sorumlu Hemşire Şenay Songür

Tepecik Onkoloji Gündüz Hastanesi

Sorumlu Hemşire Sümeyye Şirin

Tepecik Onkoloji Jinekoloji Onkoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Tülay Korkmaz

Tepecik Onkoloji Ameliyathane 

Sorumlu Hemşire Handan Mutlu

Tepecik Onkoloji  Poliklinik + Kan Alma +Numune Alma

Sorumlu Hemşire Mustafa Dikilitaş

Tepecik Onkoloji Hemodiyaliz Ünitesi

Sorumlu Hemşire Ayşe Ece Uçkun

BİRİM

BÖLÜM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU (HEMŞİRE-EBE)

Tepecik Onkoloji Anestezi Yoğun Bakım  Ünitesi (2. Basamak)

Sorumlu Hemşire Ayça Alp

Tepecik Onkoloji Anestezi Yoğun Bakım   Ünitesi (3. Basamak)

Sorumlu Hemşire  Ayça Alp

Tepecik Onkoloji Evde Sağlık Birimi

Hemşire Gönül Ercan

Tepecik Onkoloji  Hematoloji Onkoloji

Sorumlu Hemşire  Neşe Öztürk

ÇEMATEM

Sorumlu Hemşire Engin Polat

Çamdibi Poliklinikler

Hemşire Vildan Soner

ÇİDEM

Sorumlu Hemşire Nesime Yorulmaz

TRSM

Sorumlu Hemşire Zeynep Özsavcı

Karşıyaka Semt Polikliniği

Sorumlu Hemşire Yıldız Akpınar

27 Nolu Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

Sorumlu Hemşire Beyhan Arda

19 Nolu Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

Sorumlu Hemşire Alev Ekemen

Teröpatik Aferez

Hemşire Ürküş Güney

Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi (2. Basamak)

Sorumlu Hemşire Füsun Aydın 

Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi (3. Basamak)

Sorumlu Hemşire Mücella Arı

Tepecik Onkoloji Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Songül Öztürk

E blok & Aşı Polikliniği

Sorumlu Hemşire Havva Bayazıt

Algoloji 

Sorumlu Hemşire Aysun Bölük


  


 TEKNİSYEN    

BİRİM

BÖLÜM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU (TEKNİSYEN)

Merkez Anestezi ve Reanimasyon Kliniği

Sorumlu Anestezi Teknisyeni Mümin Mutlu

Tepecik Onkoloji Anestezi ve Reanimasyon Kliniği

Sorumlu Anestezi Teknisyeni Fatma Bayar

Kadın Doğum Anestezi ve Reanimasyon Kliniği

Sorumlu Anestezi Teknisyeni Güncel Kara

Radyoloji ve Tanısal Görüntüleme

Radyoloji Teknisyeni Mahmud Ender Şen

Kadın Doğum Kliniği Radyoloji

Radyoloji Teknisyeni Mustafa Yalçın

Tepecik Onkoloji  Radyoloji

Radyoloji Teknisyeni Mahmud Ender Şen

Girişimsel Radyoloji

Radyoloji Teknisyeni Emin Yarayışlı

Transfüzyon Merkezi

Sorumlu Hemşire Hatice Karanfil

Kadın Doğum Kliniği Transfüzyon Merkezi

Sorumlu Teknisyen Berna Sabırlı 

Tepecik Onkoloji Transfüzyon Merkezi

Sorumlu Hemşire Meral Keneş

Patoloji Laboratuarı

Otopsi Teknikeri Osman Karagenç

Biyokimya Laboratuarı

Laboratuvar Teknisyeni Emrah Kasap

Mikrobiyoloji Laboratuarı

Laboratuar Teknisyeni Elvan Cansaran

Tepecik Onkoloji Patoloji Laboratuarı

Laboratuar Teknisyeni Osman Karagenç

Tepecik Onkoloji Merkez Laboratuvarı

Laboratuar Teknisyeni Ali Yıldırım

Acil Laboratuvarı

Laboratuar Teknisyeni Ahmet Kılçık

Fizik Tedavi

Fizyoterapist Funda Nur Çavdar Kasap

Kan Alma+ Numune Kabul

Sorumlu Hemşire Bilgen Ulamış

Doku Tipleme Laboratuvarı

Laboratuar Teknisyeni Fulya Gül

Genetik Tanı Merkezi

Sorumlu Laborant Barış Arıcan

 

 

  İDARİ BİRİMLER    

BİRİM

BÖLÜM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU (İDARİ BİRİMLER)

Kalite Yönetim Birimi

Zeynep Ölçerler 

Eğitim Birimi

Ümmü Gülsüm Gürsoy

Personel Özlük Birimi

Taşkın Kaçar

İstatistik Birimi

Şennur Erdem

Arşiv Birimi

Savaş Dağıstanlı

Evrak Kayıt 

Naki Koyuncu

Sigorta Servisi

Savaş Dağıstanlı

Sağlık Kurulu

Nazan Yılmaz 

Maaş Tahakkuk Birimi

Nihat Göl

Satın Alma ve Planlama

Mehmet Cümert

TİG Birimi

Ayşe Oral Başar

Gelir Tahakkuk Birimi Faturalandırma

Pınar Arslan

Gider Tahakkuk Birimi

Nurten Sağırlar

Sağlık Turizmi Birimi

Zeliha Demirer

Muhasebe Birimi 

Mehtap Düztop

Hastane Kreşi

Merve Kılınç

Sosyal Servis

Melek Aykaç

Hukuk Birimi

Jülide Öztürk

Basın Yayın Birimi

Özlem Batı

Hastane Bilgi Yönetim Birimi

Gürdal Demir

Ulaşım Merkezi

Mehmet Ali Kütahya

Eczane Depo Sorumlusu

Elvan Gökmen

Laboratuvar Kit Deposu

Gülsüm Arslan

BİRİM

BÖLÜM UYUM VE BİRİM EĞİTİM SORUMLUSU (İDARİ BİRİMLER)

Tıbbi Sarf Depo

Emre Soytürk

Cerrahi Alet Deposu

Şenay Çamlıdere

Ayniyat Dayanıklı Taşınır Depo

Hatice Şaşmaz

Ayniyat Tüketim Depo

Hüseyin Karakaş

Biyomedikal Dayanıklı Taşınır Depo

Seval Karakaş

Biyomedikal Tüketim Depo

Alper Doğan

Hasta İletişim Birimi

Hatice Çiftçi Fidan

İaşe

Hüseyin Uğrun

Santral

Bülent Korkmaz

Sivil Savunma

Erdal Ergin

Diyet Birimi

Hamide Ataman Uzun

İş Sağlığı ve Güvenliği 

Birol Kıvratma

Klinik Mühendislik

Fatih Karakaya

Morg

Şafak Özer

Başmühendislik

Birol Kıvratma

Tepecik Onkoloji Mühendislik

Bilgin Kaya

Terzihane 

Muharrem Erol

Çamaşırhane

Ercan Topuz

  

 

  GENEL UYUM EĞİTİM SORUMLULARI  

ADI-SOYADI 

 

GÖREV YERİ

Ümmügülsüm Gürsoy

 

Eğitim Birimi

Melike Sipahi

Eğitim Birimi

Ali Yavuz

Eğitim Birimi

Fatma Kebabçı

 

Kalite Yönetim Birimi

Hacer Başoğlu

 

Kalite Yönetim Birimi

Hülya Kurtulan Bulut

 

Kalite Yönetim Birimi

Nevriye Sezgin

 

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Tunay Hayalıoğlu

 

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Sibel Lüleli

 

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Gülhan Güçlü

 

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Hatice Fidan

 

Hasta İletişim Birimi

Sevgi Döner Zülfiğaroğlu

 

Hasta İletişim Birimi

Gülbanu Ceylan

 

Hasta İletişim Birimi

Serap Kuzu 

 

Hasta İletişim Birimi

Suzan Muz

İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi

Zuhal Eroğlu

İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi

Melek Aykaç

 

Çalışan Hakları Birimi

Mehtap Er

 

Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı

Kadriye Haskeçeci

 

Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı

Saffet Türk

 

Hastane Afet Planı

Erdal Ergin 

 

Hastane Afet Planı

Arife Kızıltaş

 

Nütrisyonel Destek Birimi

ADI-SOYADI 

 

GÖREV YERİ

İrem Ayşe Sarıoğlu Avcı

 

Nütrisyonel Destek Birimi

Gönül Ünver

Teşhis İlişkili Gruplar (TİG)

 

Melek Yurday

 

Teşhis İlişkili Gruplar (TİG)

Gürdal Demir

 

Bilgi İşlem