Birim Kalite Sorumlusu (Hemşire-Ebe)
07 Nisan 2022

BİRİM

BİRİM KALİTE SORUMLUSU

Acil Tıp Kliniği

Sorumlu Hemşire Yıldız Gündoğdu

Çocuk Acil Servis

Sorumlu  Hemşire  Şengül Soyan

Kadın Doğum Kliniği Acil Servis 

Sorumlu Hemşire Gülay Yıldız

Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Fadime Armağan

KVC Yoğun Bakım  Ünitesi

Sorumlu Hemşire Yasemin Hodul

Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire  Ganimet Sinem Kaya

Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Burcu Baysan

Nöroloji Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Nilgün Özel

Koroner Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Gamze İskenderoğlu

Koroner Anjio Ünitesi Ünitesi

Sorumlu Hemşire Senem Özsel

Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Fadime Kaçar

Kadın Doğum Kliniği Post-op

Sorumlu Hemşire  Saadet Değirmenli

Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Cansel Dağlı

Cerrahi Postop Yoğunbakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Ayşe Öz

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Türkan Boztepe Tonbul

Kadın Doğum Kliniği Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire  Seda Küçükoğlu

Yenidoğan Cerrahi Yoğun Bakım

Sorumlu Hemşire Canan Köroğlu

Merkez Ameliyathane

Sorumlu Hemşire Gülcan Deliavcı

Kadın Doğum Kliniği Ameliyathane

Sorumlu Hemşire Nergin Akdeniz

Merkezi  Sterilizasyon  Ünitesi

Sorumlu Hemşire Ruken Öztürk

Kadın Doğum Kliniği Küçük Müdahale

Hemşire Selda Yetkin

Gün Hastanesi

Sorumlu Hemşire Füsun Aydın

Kadın Doğum Kliniği Poliklinik

Sorumlu Hemşire Gülay Yıldız

BİRİM

BİRİM KALİTE SORUMLUSU

Genel Dahiliye Kliniği

Sorumlu Hemşire Ecmel Doğan 

Dahiliye Yandal Kliniği

Sorumlu Hemşire Seryan Karabulut

Gastroenteroloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Aycan Erduran

1. Ortopedi Kliniği

Sorumlu Hemşire Nermin Çetin

2. Ortopedi Kliniği

Sorumlu Hemşire Özgül Saydam

Üroloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Tufan Can

Beyin Cerrahisi Kliniği

Sorumlu Hemşire  Ebru Taşdemir

3.Genel Cerrahi Kliniği

Sorumlu Hemşire Şükran Yiğen

2.Genel Cerrahi Kliniği

Sorumlu Hemşire Gülçiçek Mete

1.Genel Cerrahi Kliniği

Sorumlu Hemşire Nur Sağlam

Nöroloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Nazan Kaçmaz

KBB Kliniği

Sorumlu Hemşire  Tuğçe Akgün

Göz Kliniği

Sorumlu Hemşire Nurcan İğde

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik 
Mikrobiyoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire  Tülay Karakurt

Kardiyoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Ebru Ege Özler

Çocuk Yandal Kliniği

Sorumlu Hemşire Gülsüm Güder

Süt Çocuğu Kliniği

Sorumlu Hemşire Menekşe Kınay Arıcan

Çocuk Cerrahisi Kliniği

Sorumlu Hemşire  Esra Vurgun

Çocuk Onkoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Nurcan Erol

Çocuk Hemodiyaliz

Sorumlu Hemşire Sevginar Şentürk

Doğumhane

Sorumlu Ebe Fatma Bayraktaroğlu

1.Kadın Doğum Kliniği

Sorumlu Hemşire Tuğba Özkardeş

2.Kadın Doğum Kliniği 

Sorumlu Hemşire Ümmühan Akbulut

4.Kadın Doğum Kliniği

Sorumlu Hemşire Dilek Pınar

BİRİM

BİRİM KALİTE SORUMLUSU

Perinatoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire  Güler Akça

Kalp Damar Cerrahi Kliniği

Sorumlu Hemşire Hülya Gayır

Organ Nakli

Sorumlu Hemşire Aysun Oruç

Hemodiyaliz Ünitesi

Sorumlu Hemşire Gülçin Aydoğan

Endoskopi Ünitesi

Sorumlu Hemşire Aycan Erduran

Cerrahi Endoskopi Ünitesi

Sorumlu Hemşire Seyhan İlgör

Kemoterapi Ünitesi

Sorumlu Hemşire Saadet Gökduman

Enfeksiyon Kontrol Komitesi 

Sorumlu Hemşire Nevriye Sezgin

Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi

Sorumlu Hemşire Hamide Öksüz

Organ Nakli Koordinatörü

Hemşire İmren Yıldırım

Evde Sağlık Birimi

Sorumlu Hemşire Gönül Ercan

Gebe Okulu+ Emzirme Danışma Polikliniği

Sorumlu Ebe Mehtap Er

112 Acil Yardım İstasyonu

Sorumlu Acil Tıp Teknisyeni  Ali Kantar

Nütrisyon Birimi

Sorumlu Hemşire Arife Kızıltaş

Tepecik Onkoloji Palyatif Servisi

Sorumlu Hemşire Kadriye Dura Turan

Tepecik Onkoloji Sterilizasyon Ünitesi

Sorumlu Hemşire Nurten Murat

Tepecik Onkoloji Anestezi Palyatif Servisi

Sorumlu Hemşire Sevda Kökçe

Tepecik Onkoloji Dahiliye Servisi

Sorumlu Hemşire Enise Ün Uyar

Tepecik Onkoloji Cerrahi Servisi

Sorumlu Hemşire Şenay Songür

Tepecik Onkoloji Gündüz Hastanesi

Sorumlu Hemşire Sümeyye Şirin

Tepecik Onkoloji Jinekoloji Onkoloji Kliniği

Sorumlu Hemşire Tülay Korkmaz

Tepecik Onkoloji Ameliyathane 

Sorumlu Hemşire Handan Mutlu

Tepecik Onkoloji  Poliklinik + Kan Alma +Numune Alma

Sorumlu Hemşire Mustafa Dikilitaş

Tepecik Onkoloji Hemodiyaliz Ünitesi

Sorumlu Hemşire Ayşe Ece Uçkun

Tepecik Onkoloji Anestezi Yoğun Bakım  Ünitesi (2. Basamak)

Sorumlu Hemşire Ayça Alp

BİRİM

BİRİM KALİTE SORUMLUSU

Tepecik Onkoloji Anestezi Yoğun Bakım   Ünitesi (3. Basamak)

Sorumlu Hemşire  Ayça Alp

Tepecik Onkoloji Evde Sağlık Birimi

Hemşire Gönül Ercan

Tepecik Onkoloji  Hematoloji Onkoloji

Sorumlu Hemşire  Neşe Öztürk

ÇEMATEM

Sorumlu Hemşire Engin Polat

Çamdibi Poliklinikler

Hemşire Vildan Soner

ÇİDEM

Sorumlu Hemşire Nesime Yorulmaz

TRSM

Sorumlu Hemşire Zeynep Özsavcı

Karşıyaka Semt Polikliniği

Sorumlu Hemşire Yıldız Akpınar

27 Nolu Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

Sorumlu Hemşire Beyhan Arda

19 Nolu Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

Sorumlu Hemşire Alev Ekemen

Teröpatik Aferez

Hemşire Ürküş Güney

Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi (2. Basamak)

Sorumlu Hemşire Füsun Aydın 

Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi (3. Basamak)

Sorumlu Hemşire Mücella Arı

Tepecik Onkoloji Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesi

Sorumlu Hemşire Songül Öztürk

E blok & Aşı Polikliniği

Sorumlu Hemşire Havva Bayazıt

Algoloji 

Sorumlu Hemşire Aysun Bölük