T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Görüş Öneri

Hasta, Hasta yakını ve Çalışan Görüş, Öneri Formu

Dilek, İstek ve Şikayetlerinizi lütfen bizimle paylaşın...

Görüş Bildiren
Ad Soyad
E-posta adresiniz
Telefon
Cep Telefonu
Adres
Mesaj tipi
(*) Mesaj Başlığı
(*) Mesajınız
CAPTCHA
Resimdeki kodu giriniz.
 

* ile işaretli alanların doldurulması gerekmektedir. Türkçe karakter kullanabilirsiniz.
Mesajınızın sağlıklı bir şekilde değerlendirilebilmesi için lütfen formu eksiksiz doldurun.


 

Poliklinik
Adı ve Yeri

Muayene 
Başlama ve Bitiş Saatleri

 

Öncelikli
Hastaların Muayenesi

Sağlık Kurulu Başvurularının Muayene Zamanı

Hastaların
Tetkik Sonuçlarının Değerlendirilmesi

Tıbbi Onkoloji 1 

B Blok Zemin Kat
1 Nolu Oda

08.00-12:00 / 13:00-17.00

09.00-12.00 Kemoterapi hastaları
13.00'dan sonra
(1 normal 2 öncelikli)

16.00-17.00

13.00-16.00

Tıbbi Onkoloji 2 

B Blok Zemin Kat
18 Nolu Oda

08.00-12:00 / 13:00-17.00

09.00-12.00 Kemoterapi hastaları
13.00'dan sonra
(1 normal 2 öncelikli)

16.00-17.00

13.00-16.00

Radyasyon Onkolojisi

B Blok Zemin Kat
18 Nolu Oda

08.00-12:00 /13:00-16:00

09.00-12.00 Kemoterapi hastaları
13.00'dan sonra
(1 normal 2 öncelikli)

16.00-17.00

13.00-16.00

Ortopedi
A,B,C,D ve E Polikliniği

B Blok Zemin Kat
2-3 Nolu Oda

09.00-.12.00/13.00-16.00 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 
10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

Özürlü, hamile ve sedye ile gelen hastalara öncelik tanınmaktadır.

14:00/16:00  

11.00-12.00/14:30-16:00

Ortopedi Polk.
Alçı Odası

B Blok Zemin Kat
4  Nolu Oda

09.00-.12.00/13.00-16.00 

     

Anestezi

B Blok Zemin Kat
5 Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

13.30-16.00

Sağlık Kurulu Toplantı Odası

B Blok Zemin Kat
6-7  Nolu Oda

       

Nefroloji 

B Blok Zemin  Kat
8 Nolu Oda

09:00-.12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

13:00-16:00

Odyometri Lab.
 B Blok Zemin  Kat
9 Nolu Oda

08:30-.12:00 / 13:00-16:00

     

Beyin Cerrahi 1 ve 2

B Blok Zemin Kat
11-12 Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16.00 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:00 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11.00

Tetkik sonucu çıktığı zaman, daha önceki günlerden kalan sonuçlar için muayene sırası alınarak değerlendiriliyor.

Retina 1 ve 2 

B Blok Zemin Kat
13-14- Nolu Oda

09.00-12:00 / 13:00-16.30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

Hastaların %90'ını
 65 yaş üstü kişiler oluşturduğu için sırayla alınmaktadır.

09.00-12.00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

SFT
(Solunum Fonksiyon Testi )


B Blok Zemin Kat
15 Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16.00 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:00 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11.00

Tetkik sonucu çıktığı zaman, daha önceki günlerden kalan sonuçlar için muayene sırası alınarak değerlendiriliyor.

İmmunoloji 

B  Blok Zemin Kat
16 Nolu Oda

09.00-.12.00/13.00-16.00 

     

İntaniye
( Enfeksiyon Hastalıkları )
B Blok Zemin Kat
17  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Geldiği zaman muayene edilir.

Geldiği zaman değerlendirilir.

Hasta İletişim Birimi

B  Blok 1. Kat
19 Nolu Oda

08.00-.12.00/13.00-16.00 

     

Allerji 1 ve 2
B Blok 1. Kat
20  Nolu Oda

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

 

13:00 / 16:00

Göğüs Hast. 1,2

B Blok 1. Kat
21  Nolu Oda

08:30-12:30 / 13:30-15:30

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

13:30-14:30

Hasta arası boşluklarda, 15.30'dan sonra

Dahiliye 1 
A ve B

B Blok 1. Kat
23-24  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/14:00-16:00

Aynı gün 14.30'dan sonra
Aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Dahiliye 2
A ve B
B Blok 1. Kat
25-26  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/14:00-16:00

Aynı gün 14.30'dan sonra
Aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Dahiliye 3
A ve B
B Blok 1. Kat
27-28  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/14:00-16:00

Aynı gün 14.30'dan sonra
Aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

KBB 1,2 ve 3 Polk.
B Blok 1. Kat
29-30  Nolu Oda

Klinik Eğitim Nedeniyle            Paz.-Çar 08:30-12:00/13:-16:00 Salı-Per. 08:30-12:00/13:00-15:30 Cuma 09:30-12:00/13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/13:00-15:00

13:00 / 16:00

Glokom
B Blok 1. Kat
31  Nolu Oda

09:00-12:00/13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

Hastaların %90'ını
65 yaş üstü kişiler oluşturduğu için sırayla alınmaktadır.

09:00-12:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Endokrin 3

B Blok 1. Kat
32  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

Tetkik sonucu çıktığı zaman aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Cerrahi -3

A ve B Polikliniği
 B Blok 1. Kat
34-35  Nolu Oda

09:30-12:00 / 13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11:00-12:00/14:00-15:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Psikiyatri 1,2 ve 3 Polk.
B Blok 1. Kat
36-37  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

   

Obezite
 B Blok 1. Kat
38  Nolu Oda

09.00-12:00 / 13:00-16.00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

 

15:00-16:00

Plastik Cerrahi

B Blok 1. Kat
39  Nolu Oda

09.00-.16.00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Pazartesi öğleden sonra Diğer günler hasta geldiği zaman  

Tetkik sonucu çıktığı zaman

EKG Bay ve Bayan

B Blok 1. Kat
40 ve 41  Nolu Oda

09.00-.16.00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Pazartesi öğleden sonra Diğer günler hasta geldiği zaman  

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Sağlık Kurulu
 B Blok 2. Kat
42  Nolu Oda

08.00-.12.00/13.00-16.00 

     

Romatoloji  2

B Blok 2. Kat
43 Nolu Oda

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

13:00-16:00

Cerrahi 1

A ve B Polk

B Blok 2. Kat
44 ve 45  Nolu Oda.

09:30-12:00 / 13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11:00-12:00/14:00-15:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

İmza Yetkili Hekim
 B Blok 2. Kat
46  Nolu Oda.

08.30-12.00 /13:00-16:30

     

Adli Tıp Polk.

B Blok 2. Kat
47  Nolu Oda.

08:30-12:00 / 13:00-16:00

     

Gastro  Polikliniği

 

B Blok 2. Kat
48 Nolu Oda.

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11:30-12:00

14:30-16:00

Kalp Damar Cer.

 

B Blok 2. Kat
49  No lu Oda.

09:00-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

14:00-15:00

14:00-15:30

Aile Hek. Polk.

B Blok 2. Kat
50  No lu Oda

08.30-12.00 /13:00-16:00

PACS sistemine uygun     

(1 normal 2 öncelikli)

   

Fizik Tedavi 2 Polk.
 B Blok 2. Kat
51  No lu Oda.

09:00-12:00

Randevulu Hastalar Öncelikli Muayene Edilir

14:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

GÖZ 1,2 ,3 ve Özel Dal Polikliniği

B Blok 2. Kat
52-53  No lu Oda.

08.30-12.00 /13:00-16:30

PACS sistemine uygun     

09:00-12:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Endokrin 1

B Blok 2. Kat
55  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

Tetkik sonucu çıktığı zaman aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Sigorta Servisi
 B Blok 2. Kat
56 Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

     

Endokrin 2

B Blok 2. Kat
57  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

Tetkik sonucu çıktığı zaman aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Göğüs Cer.

B Blok 2. Kat
58  Nolu Oda

08:30-16:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun   

(1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Cerrahi  2

A ve B Polikliniği

B Blok 2. Kat
59  Nolu Oda

09:30-12:00 / 13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun   

(1 normal 2 öncelikli)

11:00-12:00/14:00-15:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Romatoloji 1
 B Blok 2. Kat
60  Nolu Oda

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

(1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

13:00-16:00

Hematoloji
 B Blok 2. Kat
61  Nolu Oda

09:00-12:00 / 13:30-16:30

Kemoterapi hastaları öncelikli olup
PACS sistemine uygun   

(1 normal 2 öncelikli)

13.30-16:30

Tetkik sonucu çıktığı zaman aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Diş Polikliniği

C Blok

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

15:00-16:00

Konsültasyon istenen hastalar öncelikli olarak alınmaktadır.

Nöroloji 1,2 ve 3 Polikliniği

D Blok
zemin Kat

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

13:00-16:00

13:00-16:00

Nöroloji Özel Dal Polikliniği

D Blok
1. Kat

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

13:00-16:00

13:00-16:00

Üroloji  A,B ve C Polikliniği

E Blok 1. Kat

4,5 ve 7 Nolu Oda

08:30-12:00/13:00-16.30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 09:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

14:00-16:30

Üroloji Özel Dal
( ÜRO ONKOLOJİ ve KONTİNANS )

 E Blok 1. Kat

6 ve 8 Nolu Oda

08:30-12:00/13:00-16.30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 09:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

14:00-16:30

Psikolog
 E Blok 1. Kat

2-3  Nolu Oda

08.30-12.00/13.00-14.00

Randevu ile Çalışıyor

Randevu

Randevu

 

Odyometri Lab.
 E Blok 2.  Kat
9 Nolu Oda

08:30-.12:00 / 13:00-16:00

     

Çocuk KBB 1ve2 Polikliniği

E Blok 2.  Kat
10 ve 11  Nolu Oda

Klinik Eğitim Nedeniyle            Paz.-Çar 08:30-12:00/13:00-16:00 Salı-Per. 08:30-12:00/13:00-15:30 Cuma 09:30-12:00/13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/13:00-15:00

13:00 / 16:00

Cildiye 1,2 ve 3 Polikliniği

E Blok 2.  Kat
12,13 ve 15  Nolu Oda

09.00-12.00/13.00-14.00

PACS sistemine uygun (Kemoterapi hastalarının öncelik durumu ?)

Öncelikli sırası alınarak 

14.00-15.00

Sosyal Servis

E Blok 2.  Kat
14  Nolu Oda

08:30-12:00/13:00-16.00

     

Çocuk GÖZ Polk.

E Blok 2.  Kat
16  Nolu Oda

08:30-12:00/13:00-16.30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

09:00-12:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Kardiyoloji 1 Polikliniği

09:00-12:00 / 13:30-16:00

Sırayla Muayene Edilir

13:30-16:00

14:30-16:00

Kardiyoloji 2 Polikliniği

09:00-12:00 / 13:30-16:00

Sırayla Muayene Edilir

13:30-16:00

14:30-16:00

EKG
( BAY - BAYAN)

08:30-12:00 / 13:00-16:00

     

HOLTER

08:30-12:00 / 13:00-16:00

     

EFOR

08:30-12:00 / 13:00-16:00

     

Fizik Tedavi

09:00-12:00

Randevulu Hastalar Öncelikli Muayene Edilir

14:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Polk.

08:45-12:00 / 13:45-16:00

Randevulu Hastalar Randevu Saatinde Alınacaktır

 

13:45-16:00

Çocuk Cerrahisi

09:00-12:00/13:00-16:00 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 09:30-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun    (1 normal 2 öncelikli)

13:30-16:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Alerji

Paz.-Salı-Çarşamba-Perşembe   09:00-12:00 / 13:30-16:00               Klinik İçi Eğitim Nedeniyle Perşembe Günü Polikliniğimiz Kapalıdır.

Randevulu Hastalar Randevu Saatinde Alınacaktır

Öğleden Sonra

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Ortopedi

09:00-12:00/13:00-16:00           Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun    (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

11:00-12:00/14:30-16:00

Çocuk Kardiyoloji

09:00-12:00 / 13:00-16:00 Saatleri ve Salı, Çarşamba Günleri Hizmet Vermektedir               

PACS sistemine uygun    (1 normal 2 öncelikli)

10:30-11:30

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Dahiliye 2B

08:30-12:00 / 13:00-16:00

Polikliniğimizde sağlık kurulu ve konsültasyon hastaları hasta aralarında öncelikli hasta olarak alınır

 

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Onkolojisi

09.00-16.00

PACS sistemine uygun    (1 normal 2 öncelikli)

 

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Yenidoğan

09.00-16.00

     
         

Kadın Hastalıkları ve Doğum 2.Klinik

08.30-16.00      

Kadın Hastalıkları ve Doğum 3.Klinik

08.30-16.00      

Kadın Hastalıkları ve Doğum 4.Klinik

08.30-16.00

     

Kadın Hastalıkları ve Doğum 

Onkoloji

08.30-16.00      

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Perinatoloji

08.30-16.00      

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

İntaniye

08.30-16.00      

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Çocuk

08.30-16.00      

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Üroloji

08.30-16.00      

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Dahiliye

08.30-16.00      

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Anestezi

08.30-16.00      

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Psikolog

08.30-16.00      

 


  © 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.