Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü
Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Polikliniklerimiz

Güncelleme Tarihi: 09/05/2018

Poliklinik
Adı ve Yeri

Muayene 
Başlama ve Bitiş Saatleri


Öncelikli
Hastaların Muayenesi

Sağlık Kurulu Başvurularının Muayene Zamanı

Hastaların
Tetkik Sonuçlarının Değerlendirilmesi

Tıbbi Onkoloji 1 

B Blok Zemin Kat
1 Nolu Oda

08.00-12:00 / 13:00-17.00

09.00-12.00 Kemoterapi hastaları
13.00'dan sonra
(1 normal 2 öncelikli)

16.00-17.00

13.00-16.00

Tıbbi Onkoloji 2 

B Blok Zemin Kat
18 Nolu Oda

08.00-12:00 / 13:00-17.00

09.00-12.00 Kemoterapi hastaları
13.00'dan sonra
(1 normal 2 öncelikli)

16.00-17.00

13.00-16.00

Radyasyon Onkolojisi

B Blok Zemin Kat
18 Nolu Oda

08.00-12:00 /13:00-16:00

09.00-12.00 Kemoterapi hastaları
13.00'dan sonra
(1 normal 2 öncelikli)

16.00-17.00

13.00-16.00

Ortopedi
A,B,C,D ve E Polikliniği

B Blok Zemin Kat
2-3 Nolu Oda

09.00-.12.00/13.00-16.00 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 
10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

Özürlü, hamile ve sedye ile gelen hastalara öncelik tanınmaktadır.

14:00/16:00  

11.00-12.00/14:30-16:00

Ortopedi Polk.
Alçı Odası

B Blok Zemin Kat
4  Nolu Oda

09.00-.12.00/13.00-16.00 

   

Anestezi

B Blok Zemin Kat
5 Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

13.30-16.00

Sağlık Kurulu Toplantı Odası

B Blok Zemin Kat
6-7  Nolu Oda

    

Nefroloji 

B Blok Zemin  Kat
8 Nolu Oda

09:00-.12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

13:00-16:00

Odyometri Lab.
 B Blok Zemin  Kat
9 Nolu Oda

08:30-.12:00 / 13:00-16:00

   

Beyin Cerrahi 1 ve 2

B Blok Zemin Kat
11-12 Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16.00 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:00 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11.00

Tetkik sonucu çıktığı zaman, daha önceki günlerden kalan sonuçlar için muayene sırası alınarak değerlendiriliyor.

Retina 1 ve 2 

B Blok Zemin Kat
13-14- Nolu Oda

09.00-12:00 / 13:00-16.30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

Hastaların %90'ını
 65 yaş üstü kişiler oluşturduğu için sırayla alınmaktadır.

09.00-12.00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

SFT
(Solunum Fonksiyon Testi )


B Blok Zemin Kat
15 Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16.00 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:00 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11.00

Tetkik sonucu çıktığı zaman, daha önceki günlerden kalan sonuçlar için muayene sırası alınarak değerlendiriliyor.

İmmunoloji 

B  Blok Zemin Kat
16 Nolu Oda

09.00-.12.00/13.00-16.00 

   

İntaniye
( Enfeksiyon Hastalıkları )
B Blok Zemin Kat
17  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Geldiği zaman muayene edilir.

Geldiği zaman değerlendirilir.

Hasta İletişim Birimi

B  Blok 1. Kat
19 Nolu Oda

08.00-.12.00/13.00-16.00 

   

Allerji 1 ve 2
B Blok 1. Kat
20  Nolu Oda

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

 

13:00 / 16:00

Göğüs Hast. 1,2

B Blok 1. Kat
21  Nolu Oda

08:30-12:30 / 13:30-15:30

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

13:30-14:30

Hasta arası boşluklarda, 15.30'dan sonra

Dahiliye 1 
A ve B

B Blok 1. Kat
23-24  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/14:00-16:00

Aynı gün 14.30'dan sonra
Aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Dahiliye 2
A ve B
B Blok 1. Kat
25-26  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/14:00-16:00

Aynı gün 14.30'dan sonra
Aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Dahiliye 3
A ve B
B Blok 1. Kat
27-28  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/14:00-16:00

Aynı gün 14.30'dan sonra
Aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

KBB 1,2 ve 3 Polk.
B Blok 1. Kat
29-30  Nolu Oda

Klinik Eğitim Nedeniyle            Paz.-Çar 08:30-12:00/13:-16:00 Salı-Per. 08:30-12:00/13:00-15:30 Cuma 09:30-12:00/13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/13:00-15:00

13:00 / 16:00

Glokom
B Blok 1. Kat
31  Nolu Oda

09:00-12:00/13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

Hastaların %90'ını
65 yaş üstü kişiler oluşturduğu için sırayla alınmaktadır.

09:00-12:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Endokrin 3

B Blok 1. Kat
32  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

Tetkik sonucu çıktığı zaman aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Cerrahi -3

A ve B Polikliniği
 B Blok 1. Kat
34-35  Nolu Oda

09:30-12:00 / 13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11:00-12:00/14:00-15:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Psikiyatri 1,2 ve 3 Polk.
B Blok 1. Kat
36-37  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

  

Obezite
 B Blok 1. Kat
38  Nolu Oda

09.00-12:00 / 13:00-16.00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

 

15:00-16:00

Plastik Cerrahi

B Blok 1. Kat
39  Nolu Oda

09.00-.16.00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Pazartesi öğleden sonra Diğer günler hasta geldiği zaman  

Tetkik sonucu çıktığı zaman

EKG Bay ve Bayan

B Blok 1. Kat
40 ve 41  Nolu Oda

09.00-.16.00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Pazartesi öğleden sonra Diğer günler hasta geldiği zaman  

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Sağlık Kurulu
 B Blok 2. Kat
42  Nolu Oda

08.00-.12.00/13.00-16.00 

   

Romatoloji  2

B Blok 2. Kat
43 Nolu Oda

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

13:00-16:00

Cerrahi 1

A ve B Polk

B Blok 2. Kat
44 ve 45  Nolu Oda.

09:30-12:00 / 13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11:00-12:00/14:00-15:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

İmza Yetkili Hekim 
 B Blok 2. Kat
46  Nolu Oda.

08.30-12.00 /13:00-16:30

   

Adli Tıp Polk.

B Blok 2. Kat
47  Nolu Oda.

08:30-12:00 / 13:00-16:00

   

Gastro  Polikliniği


B Blok 2. Kat
48 Nolu Oda.

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

11:30-12:00

14:30-16:00

Kalp Damar Cer.


B Blok 2. Kat
49  No lu Oda.

09:00-12:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

14:00-15:00

14:00-15:30

Aile Hek. Polk.

B Blok 2. Kat
50  No lu Oda

08.30-12.00 /13:00-16:00

PACS sistemine uygun     

(1 normal 2 öncelikli)

  

Fizik Tedavi 2 Polk.
 B Blok 2. Kat
51  No lu Oda.

09:00-12:00

Randevulu Hastalar Öncelikli Muayene Edilir

14:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

GÖZ 1,2 ,3 ve Özel Dal Polikliniği

B Blok 2. Kat
52-53  No lu Oda.

08.30-12.00 /13:00-16:30

PACS sistemine uygun     

09:00-12:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Endokrin 1

B Blok 2. Kat
55  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

Tetkik sonucu çıktığı zaman aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Sigorta Servisi
 B Blok 2. Kat
56 Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

   

Endokrin 2

B Blok 2. Kat
57  Nolu Oda

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun         (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

Tetkik sonucu çıktığı zaman aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Göğüs Cer.

B Blok 2. Kat
58  Nolu Oda

08:30-16:00 / 13:30-16:00

PACS sistemine uygun   

(1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Cerrahi  2

A ve B Polikliniği

B Blok 2. Kat
59  Nolu Oda

09:30-12:00 / 13:00-16:30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun   

(1 normal 2 öncelikli)

11:00-12:00/14:00-15:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Romatoloji 1
 B Blok 2. Kat
60  Nolu Oda

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

(1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

13:00-16:00

Hematoloji
 B Blok 2. Kat
61  Nolu Oda

09:00-12:00 / 13:30-16:30

Kemoterapi hastaları öncelikli olup
PACS sistemine uygun   

(1 normal 2 öncelikli)

13.30-16:30

Tetkik sonucu çıktığı zaman aynı günde sonucu çıkmayan hastalar sıra numarası alarak gösterebilmektedir.

Diş Polikliniği

C Blok

08:30-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

15:00-16:00

Konsültasyon istenen hastalar öncelikli olarak alınmaktadır.

Nöroloji 1,2 ve 3 Polikliniği

D Blok
zemin Kat

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

13:00-16:00

13:00-16:00

Nöroloji Özel Dal Polikliniği

D Blok
1. Kat

09:00-12:00 / 13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

13:00-16:00

13:00-16:00

Üroloji  A,B ve C Polikliniği

E Blok 1. Kat

4,5 ve 7 Nolu Oda

08:30-12:00/13:00-16.30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 09:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

14:00-16:30

Üroloji Özel Dal
( ÜRO ONKOLOJİ ve KONTİNANS )

 E Blok 1. Kat

6 ve 8 Nolu Oda

08:30-12:00/13:00-16.30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 09:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

14:00-16:30

Psikolog 
 E Blok 1. Kat

2-3  Nolu Oda

08.30-12.00/13.00-14.00

Randevu ile Çalışıyor

Randevu

Randevu

 

Odyometri Lab.
 E Blok 2.  Kat
9 Nolu Oda

08:30-.12:00 / 13:00-16:00

   

Çocuk KBB 1ve2 Polikliniği

E Blok 2.  Kat
10 ve 11  Nolu Oda

Klinik Eğitim Nedeniyle            Paz.-Çar 08:30-12:00/13:00-16:00 Salı-Per. 08:30-12:00/13:00-15:30 Cuma 09:30-12:00/13:00-16:00

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

10:00-12:00/13:00-15:00

13:00 / 16:00

Cildiye 1,2 ve 3 Polikliniği

E Blok 2.  Kat
12,13 ve 15  Nolu Oda

09.00-12.00/13.00-14.00

PACS sistemine uygun (Kemoterapi hastalarının öncelik durumu ?)

Öncelikli sırası alınarak 

14.00-15.00

Sosyal Servis

E Blok 2.  Kat
14  Nolu Oda

08:30-12:00/13:00-16.00

   

Çocuk GÖZ Polk.

E Blok 2.  Kat
16  Nolu Oda

08:30-12:00/13:00-16.30 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun   

 (1 normal 2 öncelikli)

09:00-12:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Kardiyoloji 1 Polikliniği

09:00-12:00 / 13:30-16:00

Sırayla Muayene Edilir

13:30-16:00

14:30-16:00

Kardiyoloji 2 Polikliniği

09:00-12:00 / 13:30-16:00

Sırayla Muayene Edilir

13:30-16:00

14:30-16:00

EKG
( BAY - BAYAN)

08:30-12:00 / 13:00-16:00

   

HOLTER

08:30-12:00 / 13:00-16:00

   

EFOR

08:30-12:00 / 13:00-16:00

   

Fizik Tedavi

09:00-12:00

Randevulu Hastalar Öncelikli Muayene Edilir

14:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Polk.

08:45-12:00 / 13:45-16:00

Randevulu Hastalar Randevu Saatinde Alınacaktır

 

13:45-16:00

Çocuk Cerrahisi

09:00-12:00/13:00-16:00 Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 09:30-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun    (1 normal 2 öncelikli)

13:30-16:00

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Alerji

Paz.-Salı-Çarşamba-Perşembe   09:00-12:00 / 13:30-16:00               Klinik İçi Eğitim Nedeniyle Perşembe Günü Polikliniğimiz Kapalıdır.

Randevulu Hastalar Randevu Saatinde Alınacaktır

Öğleden Sonra

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Ortopedi

09:00-12:00/13:00-16:00           Cuma günleri Klinik İçi Eğitim Faaliyetleri Nedeniyle 10:00-12:00 / 13:00-16:30 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz.

PACS sistemine uygun    (1 normal 2 öncelikli)

Hasta geldiği zaman

11:00-12:00/14:30-16:00

Çocuk Kardiyoloji

09:00-12:00 / 13:00-16:00 Saatleri ve Salı, Çarşamba Günleri Hizmet Vermektedir               

PACS sistemine uygun    (1 normal 2 öncelikli)

10:30-11:30

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Dahiliye 2B

08:30-12:00 / 13:00-16:00

Polikliniğimizde sağlık kurulu ve konsültasyon hastaları hasta aralarında öncelikli hasta olarak alınır

 

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Çocuk Onkolojisi

09.00-16.00

PACS sistemine uygun    (1 normal 2 öncelikli)

 

Tetkik sonucu çıktığı zaman

Yenidoğan

09.00-16.00

   
     

Kadın Hastalıkları ve Doğum 2.Klinik

08.30-16.00   

Kadın Hastalıkları ve Doğum 3.Klinik

08.30-16.00   

Kadın Hastalıkları ve Doğum 4.Klinik

08.30-16.00

   

Kadın Hastalıkları ve Doğum 

Onkoloji

08.30-16.00   

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Perinatoloji

08.30-16.00   

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

İntaniye

08.30-16.00   

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Çocuk

08.30-16.00   

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Üroloji

08.30-16.00   

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Dahiliye

08.30-16.00   

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Anestezi

08.30-16.00   

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ek Bina

Psikolog

08.30-16.00