Özdeğerlendirme Planı

saglik_bakanligi_yeni_logo_sabimer

  ÖZ DEĞERLENDİRME İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR. DUYURUSU YENİDEN YAPILACAKTIR. 

T.C.

SAĞLIK BAKANLIĞI
TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU
İzmir İli Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği  Genel Sekreterliği
SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
ÖZ DEĞERLENDİRME PLANI

  DEĞERLENDİRİLEN
BÖLÜMLER
PLANLANAN
DEĞERLENDİRME TARİHİ
ÖZDEĞERLENDİRME EKİBİ
TEPECİK  EAH MERKEZ BİNA
1 Erişkin Acil Servis 11/04/2017 Saat: 09:00 Kalite Yönetim Birimi Perihan Yetim  Turhan Sofuoğlu  Sema Kaplan
2 Çocuk Acil Servis 25/04/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Şenay Demir Turhan Sofuoğlu Fadime Armağan
3 Anestezi Yoğun Bakım 12/04/2017 Saat: 09:00 Kalite Yönetim Birimi Perihan Yetim Turhan Sofuoğlu Mücella Arı
4 Koroner Yoğun Bakım 25/04/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Perihan Yetim Turhan Sofuoğlu Halime Uğur
5 Çocuk Yoğun Bakım 26/04/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı Perihan Yetim Melahat Karakuş Haydar Yayla
6 Dahiliye Yoğun Bakım 26/04/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Emel Mukadder Şennur Turhan Sofuoğlu Yeliz Nacak Akatın 
7 Beyin Cerrahi Yoğun Bakım 27/04/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Emel Mukadder Şennur Turhan Sofuoğlu Nilgün Özel 
8 Cerrahi Yoğun Bakım 27/04/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Emel Mukadder Şennur Turhan Sofuoğlu Arziye Şikar 
9 Neonatal Cerrahi Yoğun Bakım 28/04/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Şenay Demir Melahat Karakuş Burcu Baysal 
10 Nöroloji Yoğun Bakım 28/04/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Emel Mukadder Şennur Turhan Sofuoğlu Ecmel Doğan
11 Mikrobiyoloji Laboratuvarı 13/04/2017 Saat: 09:00 Kalite Yönetim Birimi Perihan Yetim Bülent Albayrak Aybike Günaslan Hastürk
12 Biyokimya Laboratuvarı  03/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Perihan Yetim Bülent Albayrak Fulya Gül
13 Patoloji Laboratuvarı 03/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Perihan Yetim Bülent Albayrak Erkan Şanal
14 Doku Tipi Laboratuvarı 04/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Perihan Yetim Bülent Albayrak Erkan Buzkan
15 İmmunoloji Laboratuarı 04/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Perihan Yetim Bülent Albayrak Emrah Kasap
16 İdrar Laboratuarı 05/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Perihan Yetim Bülent Albayrak Raziye Aydoğdu
17 Acil Laboratuvarı 05/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Perihan Yetim Bülent Albayrak Kadriye Çoban
18 Transfüzyon Merkezi 26/04/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı Emel Tercan Melahat Karakuş Birsen Özgün
19 Kan Alma Birimi 27/04/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı Emel Tercan Dilek Orbatu Kadriye Çoban
20 Dahiliye Kliniği 14/04/2017 Saat: 09:00 Kalite Yönetim Birimi Emel Mukadder Şennur Bülent Albayrak Seryan Karabulut
21 Dahiliye Yandal Kliniği 03/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Emel Mukadder Şennur Bülent Albayrak Şükran Yeğen
22 1. Cerrahi Kliniği 25/04/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Emel Mukadder Şennur Eyüp Kebabçı Özgül Saydam
23 2. Cerrahi Kliniği 25/04/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Emel Mukadder Şennur Eyüp Kebabçı İlker Oruç
24 3. Cerrahi Kliniği 26/04/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Emel Mukadder Şennur Eyüp Kebabçı Halime Uğur
25 1. Ortopedi Kliniği 26/04/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız   Eyüp Kebabçı Gülhan Güçlü
26 2. Ortopedi Kliniği 27/04/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız   Eyüp Kebabçı Canan Kargın
27 Üroloji  Kliniği 27/04/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız     SabriyeAacay
28 Beyin  Cerrahi Kliniği 28/04/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Emel Mukadder Şennur   Elçin
29 Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği 28/04/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız   Bülent Albayrak Nazan Kaçmaz
30 Gastroentoroloji Kliniği 24/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Emel Mukadder Şennur Bülent Albayrak Halime Uğur
31 Göz Kliniği 04/05/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Emel Mukadder Şennur   Nur Sağlam
32 KBB Kliniği 04/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Emel Mukadder Şennur   Ecmel Doğan
33 Hematoloji Kliniği 04/05/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı     Nazan Eşme
34 Nöroloji  Kliniği 04/05/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı Emel Tercan   Gülçiçek Mete
35 Süt Çocuğu Kliniği 18/04/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı
Aslı Erdoğan
Şenay Demir Melahat Karakuş Gülsüm Güder
36 Çocuk Cerrahi Kliniği 18/04/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı
Aslı Erdoğan
Şenay Demir Melahat Karakuş Didem Özümit
37 Çocuk Onkoloji Kliniği 19/04/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı
Aslı Erdoğan
Şenay Demir Melahat Karakuş Yeliz Nacak Akatın 
38 Çocuk Yandal Kliniği 19/04/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı
Aslı Erdoğan
Şenay Demir Melahat Karakuş Aydın Bulut
39 Palyatif  Kliniği 20/04/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı Sevim Kaya Melahat Karakuş Saadet Gökduman
40 TPN Ünitesi 20/04/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı Şenay Demir Eyüp Kebabçı Gönül Düzgün
41 Merkez Ameliyathane 09/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Perihan Yetim Eyüp Kebabçı  
42 Merkezi Sterilizasyon Ünitesi 09/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Perihan Yetim Eyüp Kebabçı  
43 Merkez Poliklinik Hizmetleri 09/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Emel Tercan Dilek Orbatu  
44 Gün Hastanesi 27/04/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı Perihan Yetim Eyüp Kebabçı  
45 Endoskopi Ünitesi 28/04/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı Emel Mukadder Şennur Eyüp Kebabçı Nur Sağlam
46 Cerrahi Endoskopi Ünitesi 05/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen    Eyüp Kebabçı Canan Kargın
47 Kemoterapi Merkezi 28/04/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı   Melahat Karakuş  
48 Periton Diyalizi 05/05/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı Emel Tercan Oğuzhan  Ekizoğlu  
49 Evde Bakım Hizmetleri  05/05/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı   Turhan Sofuoğlu  
50 Eczane 21/04/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı
Aslı Erdoğan
  Eyüp Kebabçı  
51 Görüntüleme Hizmetleri 21/04/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı
Aslı Erdoğan
Perihan Yetim Bülent Albayrak  
52 Acil Görüntüleme Hizmetleri 03/05/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı      
53 Nükleer Tıp Ünitesi 03/05/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı      
54 TEAH Kreş 05/05/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Hakan Sakaoğlu    
55 Atık Yönetimi 10/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Mehmet Ali Toğan    
56 Acil Durum ve Afet Yönetimi  10/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız   Turhan Sofuoğlu  
57 Bilgi Yönetimi 11/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız   Bülent Albayrak  
58 Eğitim Yönetimi 11/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız   Dilek Orbatu  
59 İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi 12/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız   Turhan Sofuoğlu  
60 Enfeksiyonların Kontrolü ve Önlenmesi 12/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız   Bülent Albayrak  
61 Hasta Dosyası ve Arşiv Hizmetleri 09/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Murat Kocapınar    
62 Mutfak  16/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Murat Kocapınar    
63 Tesis Yönetimi 16/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Mustafa Yalçın    
64 Yaşam Sonu Hizmetler 16/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Kemal Doğan    
65 Ayniyat Depo (Dayanıklı Taşınır) 09/05/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan Murat Kocapınar    
66 Ayniyat Depo (Tüketim) 09/05/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan      
67 Biyomedikal Depo(Dayanıklı Taşınır) 10/05/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan Murat Kocapınar    
68 Biyomedikal Depo(Tüketim) 10/05/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan Murat Kocapınar    
69 Medikal Depo (Cerrahi Alet Depo) 12/05/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan Murat Kocapınar    
70 Medikal Depo (Eczane ) 12/05/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan Murat Kocapınar    
71 Medikal Depo (Lab Kit Depo) 16/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu      
72 Medikal Depo ( Tıbbi Sarf Depo) 17/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Murat Kocapınar    
73 Klinik Mühendislik 17/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Murat Kocapınar    
74 Tehlikeli Madde Deposu 17/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Mehmet Ali Toğan    
75 Personel Servisi 16/05/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı Hakan Sakaoğlu    
76 İstatistik Birimi 16/05/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı Murat Kocapınar    
77 Evrak Kayıt  16/05/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen   Özlem Ataş    
78 Sigorta Servisi 16/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen   Özlem Ataş    
79 Maaş Tahakkuk Birimi 16/05/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan Hakan Sakaoğlu    
80 Satın Alma ve Planlama 16/05/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan Hakan Unur    
81 TİG Birimi 17/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu   Melahat Karakuş  
82 Muhasebe Birimi +Vezne 17/05/2017 saat: 09:00 Fatma Kebabçı Serpil Todurga    
83 Gelir Tahakkuk Birimi Faturalandırma 17/05/2017 saat: 13:00 Fatma Kebabçı Serpil Todurga    
84 Gider Tahakkuk Birimi 26/05/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Serpil Todurga    
85 Sağlık Turizmi Birimi 17/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen       
86 Hukuk Servisi 17/05/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan   Vehbi Avcı  
87 Kalite Yönetim Birimi 17/05/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan      
88 Kontrol Teşkilatı 18/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Hakan Sakaoğlu    
89 Hasta İletişim Birimi 18/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız   Faik Urbarlı  
90 Ulaşım Merkezi 10/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu   Turhan Sofuoğlu  
91 Santral 10/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Hakan Sakaoğlu    
92 Sosyal Servis 11/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu   Melahat Karakuş  
93 Diyetisyen 11/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu   Turhan Sofuoğlu  
94 Hasta Bakım Hizmetleri 12/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu      
95 İlk Kayıt 12/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Kemal Doğan    
96 İaşe 18/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Murat Kocapınar    
TEPECİK  EAH KADIN DOĞUM KLİNİĞİ
97 Kadın Doğum Kliniği Acil Servis 18/04/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
98 Kadın Doğum Kliniği  Post-Op 18/04/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
99 Kadın Doğum Kliniği Yenidoğan Yoğun Bakım Hizmetleri 19/04/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
100 Kadın Doğum Kliniği Mikrobiyoloji Lab. 19/04/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
101 Kadın Doğum Kliniği Biyokimya Laboratuvarı  20/04/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız    Dilek Orbatu  
102 Kadın Doğum Kliniği İdrar Laboratuarı 20/04/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
103 Transfüzyon Merkezi 21/04/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
104 Kan Alma Birimi 21/04/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
105 2. Kat Kadın Doğum Kliniği 25/04/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
106 3. Kat Kadın Doğum Kliniği 25/04/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
107 4. Kat Kadın Doğum Kliniği 26/04/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
108 Perinatoloji Kliniği 26/04/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
109 ÜYTEM 27/04/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Sevim Kaya    
110 Doğumhane 27/04/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
111 3. Kat Kadın Doğum Kliniği Ameliyathane 28/04/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
112 5. Kat Kadın Doğum Kliniği Ameliyathane 28/04/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
113 Kadın Doğum Kliniği  Sterilizasyon Ünitesi 03/05/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
114 Kadın Doğum Kliniği  Poliklinik Hizmetleri 03/05/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
115 Kadın Doğum Kliniği Küçük Müdahale 05/05/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan Sevim Kaya  Dilek Orbatu  
116 Eczane 05/05/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan    Dilek Orbatu  
117 Görüntüleme Hizmetleri 09/05/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Sevim Kaya    
118 Atık Yönetimi 09/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Mehmet Ali Toğan  Dilek Orbatu  
119 Acil Durum ve Afet Yönetimi  24/05/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan   Turhan Sofuoğlu  
120 Bilgi Yönetimi 10/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen    Dilek Orbatu  
121 Yaşam Sonu Hizmetler 11/05/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen   Kemal Doğan    
122 Tesis Yönetimi 11/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Mustafa Yalçın    
123 Sigorta Servisi 12/05/2017 saat: 09:00 Zeynep Ölçerler Gönen    Dilek Orbatu  
124 Gebe Okulu 12/05/2017 saat: 13:00 Zeynep Ölçerler Gönen  Sevim Kaya Dilek Orbatu  
125 Terzihane 18/05/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu  Kemal Doğan    
126 İlk Kayıt 18/05/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu  Kemal Doğan    
BORNOVA EK BİNA
127 Bornova Ek Bina Acil Servis 18/04/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
128 KVC Yoğun Bakım 18/04/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
129 Yenidoğan Yoğun Bakım Hizmetleri 19/04/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
130 Patoloji Laboratuvarı 19/04/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
131 Genetik Tanı Merkezi 20/04/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
132 Merkez Laboratuvar 20/04/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
133 Transfüzyon Merkezi 21/04/2017 saat: 09:00 Hacer Başoğlu Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
134 Kan Alma Birimi 21/04/2017 saat: 13:00 Hacer Başoğlu Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
135 Organ Nakli Kliniği 25/04/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
136 Kalp Damar Cerrahisi Kliniği 25/04/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
137 Jinekoloji Onkoloji Kliniği 26/04/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
138 Dahiliye Servisi 26/04/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
139 Çocuk Servisi 28/04/2017 saat: 09:00 Aslı Erdoğan Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
140 Ameliyathane 28/04/2017 saat: 13:00 Aslı Erdoğan Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
141 Bornova Ek Bina  Poliklinik Hizmetleri 03/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
142 Diyaliz Hizmetleri 03/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
143 Eczane 04/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
144 Görüntüleme Hizmetleri 04/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
145 Atık Yönetimi 05/05/2017 saat: 09:00 İlkay Yıldız Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
146 Fizik Tedavi Hizmetleri 05/05/2017 saat: 13:00 İlkay Yıldız Hacer Rastgel Oğuzhan Ekizoğlu  
147 Acil Durum ve Afet Yönetimi 
  © 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.